iWAX original emulze proti růstu chloupků 200ml

Gel proti růstu chloupků - Váš spojenec v boji proti nežádoucím chloupkům. S účinnými složkami zabraňuje rychlému růstu a podporuje dlouhotrvající hladkost pokožky. Získáte výsledky, na které budete pyšní. Ovládněte svůj vzhled s naším inovativním gelem.

Položka byla vyprodána…
Na cestě
Značka: iWAX
690 Kč
Kategorie: Produkty
Položka byla vyprodána…
Doprava

Všechny objednávky budeme
odesílat od 15.3.2024

iWAX original - emulze proti růstu chloupků s rostlinnými extraky a Aloe Verou

Osvoboďte svou pokožku s iWAX Natura Emulzí Proti Růstu Chloupků. S obsahem unikátního TELOCAPILU a oleje ze světlice barvířské, tato emulze efektivně zpomaluje růst chloupků. Rostlinné extrakty a Aloe Vera zanechávají pokožku zklidněnou a hydratovanou.

Vlastnosti:

  • Zpomalení růstu chloupků: Naše emulze je klíčovým prvkem dlouhotrvající péče. TELOCAPIL a olej ze světlice barvířské degradují kvalitu vlasových folikulů, efektivně zpomalují růst chloupků.

  • Zklidnění a hydratace: Ponořte se do blahodárného zklidnění s rostlinnými extrakty a přírodní Aloe Verou. Vaše pokožka získá nezbytnou hydrataci a péči.

  • Důležitý rituál po depilaci: Emulze je klíčem k dokonalému závěru epilačního procesu. Zabraňuje podráždění a zánětům, poskytuje konečnou dezinfekci.

Pravidelné Užívání: Pro maximální účinnost doporučujeme pravidelné užívání emulze po dobu nejméně 2 měsíců, současně s epilačními zákroky. Vmasírujte do pokožky minimálně jednou denně.

Otevřete bránu k dlouhotrvající kráse s iWAX Natura emulzí proti růstu chloupků. Připravte svou pokožku na hladkost a pohodlí, které si zaslouží.

 

 

 Složení: Aqua, Aloe Vera Barbadensis Miller Plants / Sodium Benzoate / Potassium Sorbate / Citric Acid, Paraffinum Liquidum, Caprylic / Capric Triglyceride, Sorbitol, Isopropyl Palmitate, Parafum, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Glycerin, Ampelopsis Grossedentata Extract, Dihydromyricetin,  Peg-8/ Tocopherol / Ascorbyl Palmitate / Ascorbic Acid, Acrylates / C-1030 Akryl Acrylate Crosspolymer, Alcohol Denat., Phenoxyethanol / Ethylhexylglyerin, Sodium Hydroxide, Alpha-Hexylcinnamaldehyde, Di-Limonene, Geraniol, Alpha-Iso-Methylionone, Linalool,

Zpět do obchodu